Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Kompozit Rögar Kapağı Sınıflandırma

kompozit rögar kapağı ve sınıflandırılması

Kompozit Rögar Kapağı Sınıflandırma

Kompozit rögar kapakları, kullanım alanlarına göre farklı Stadartlara ayrılır. Bu Standart özellikleri kalınlık, özellik, ölçü ve direnç olarak birbirinden ayrılır.
Kompozit rögar kapağı fiyatları ölçüler ve üretim amaçlarına göre değişiklik gösterir. Kompozit Kanalizasyon kapaklarının sınıflandırılması aşağıdaki gibidir.

Yaya trafiği sınıfı : A15 serisi

Hafif araç sınıfı : B125 serisi

Orta yük araç sınıfı : C250 serisi

Ağır yük araç sınıfı : D400 serisi

Kompozit Rögar Kapakları Çeşitleri

D400 Kompozit Rögar Kapakları

TS EN 124 standartlarında üretilen D 400 model rögar, yuvarlak tasarım sahip, paslanmayan, istenen renkte üretilebilen, kolay taşınabilen ve montajı yapılan bir modeldir. Ağır yük sınıfı araçların seyrettiği caddeler de ve yollarda kullanılıyor.

A15 Kompozit Rögar Kapakları

Yaya trafiğinin fazla olduğu meydanlarda, sokaklarda ve caddelerde kullanılacak olan A 15 derisi kompozit rögar kapağı belirli yüklere dayanıklı olacak biçimde üretildiği için ağır yük araçlarının yer aldığı kara yollarından kullanılmamaktadır.

B125 Kompozit Rögar Kapakları

Yaya ağırlığı ile ağır yük araçları ağırlıklarının arasında kalan ve hafif araç sınıfı olarak tanımlanmış binek otomobiller, midibüsler gibi araçların seyrettiği yollarda kullanılacak olan kompozit kapak modelleridir.

C250 Kompozit Rögar Kapakları

Orta yük sınıfı araçların seyrettiği oto yollarda, kara yollarında, caddelerde ve sokaklarda tercih edilen kapak modelleridir. Özellikle şehir alt yapılarının çok fazla olduğu şehir merkezlerinde, ana yollarda ve okul, hastane gibi alanlarda ağırlıklı olarak kullanılıyor.

Kompozit Röğar Kapağı Kullanım Alanları

Birçok alanda görmeye alışkın olduğumuz kompozit rögar kapakları özelliklerine ve taşıdıkları yüklere göre kullanım alanına sahiptir.

Diğer Kompozit Ürünler,
Drenaj Kanaları,
Endüstriyel Mutfak Süzgeçleri,
Havuz Kenar Izgaraları,
Kanal Izgaraları,
Klasik Yer Süzgeçleri,
Kompozit Rögar Kapağı,
Kuşkonmaz Teller,
Otopark & Otoyol Süzgeçleri,
Plastik Kanal Izgara,
Plastik Drenaj Kanalları,
Polikarbon Kanallar,
Polimer Kanallar,
Rogar Kutuları,
Yaprak Tutucular,
Yağmur Suyu Izgarası,
Yer Süzgeçleri,
İzolasyon Uyumlu Tesisat Süzgeçleri,